انیمیشن در طراحی سایت
۱۳۹۶-۰۳-۰۸
چند زبان برنامه نویسی برتر
۱۳۹۶-۰۳-۱۰

معرفی چند ابزار برتر بررسی سئو

Woorank -1:

 

این ابزار با استفاده بیش از ۷۰ پارامتر، سئوسایت را بررسی می کند و اطلاعات و جزییات بسیاری را در اختیار کاربر قرار می دهد.با اجرای این برنامه اطلاعات با ارزش بسیاری با ۸ عنوان از سئو سایتتان دریافت می کنید.اطلاعاتی که ابزار woorank در اختیارتان قرار می دهند، عبارت است از:

سئو، فهرست لینک ها، کاربردی بودن ،سئو سایت در موبایل، تکنولوژی های مورد استفاده، میزان بازدید، کاربردی بودن، شبکه های اجتماعی را به شما نمایش می دهد.

Screaming Frog SEO Spider -2:

 

این ابزار در دونسخه رایگان و پرداختی کار می کند.به کمک Screaming Frog SEO Spider می توانید مشکلات رایج سئو هر وب سایتی را به سرعت و بدون اتلاف وقت بیابید.چراکه تمام تنظیمات این ابزار بصورت اتوماتیک می باشد و مبتنی بر بستر جاوا است که به همین دلیل در هر بستری قابل استفاده است و به کاربر امکان می دهد از اطلاعات بدست آمده فایل اکسل و فایل با پسوند .csv تهیه کند و به راحتی بر روی دیگر ابزارهای مثل  Moz آپلود کند.

Found’s SEO Audit Tool -3:

 

ابزار Found’s SEO Audit Tool طراحی بسیار کاربر پسندی دارد و به کاربر کمک می کند مشکلات رایج  بسیاری در مورد سئو سایت را بررسی و رفع کند. این بررسی ها شامل کلمات کلیدی، توضیحات متا، و نقشه XML و … می باشد از نتایج حاصل از این برنامه را می توان بصورت فایل pdf خروجی گرفت.

Remove’em -4:

 

اگر در دام خرید بک لینک برای سایت خود افتاده اید و یا از سایت های اسپم بک لینک های نامعتبر دریافت می کنید، با استفاد از این ابزار می توانید این لینک ها را از سایت خود حذف کنید و همچنین به خزنده های گوگل اجازه ندهید محتواهای نامعتبر سایتتان را ایندکس کند.

Varvy’s SEO Overview Tool -5:

این یک ابزار دقیق و رایگان برای بررسی سئو سایت از جنبه های مختلفی نظیر لینک ها، قدرت دامنه، سرعت سایت، صفحات اجتماعی و …است که تمام این موارد را در چند لحظه بررسی کند و آمار دقیقی به کاربر می دهد.همچنین با استفاده از Varvy’s SEO Overview Tool می توانید طراحی UX سایت را بررسی کنید، که مشکلات  احتمالی در طراحی گرافیکی را با علامت قرمز رنگ نشان دهد.

 

 

 

اینترنَت
اینترنَت
مسابقه اینترنتی وب و موبایل ایران (اینترنَت)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *