اصول مهم و نقش رقبا در سئو

خانه هوشمند چیست؟
۱۳۹۶-۰۳-۲۳
تاریخچه اپل
۱۳۹۶-۰۳-۳۱

اصول مهم و نقش رقبا در سئو

 – اصول مهم در سئو

 

  1. بی‌اهمیت بودن نسبت به سئو به معنای از دست دادن بازدیدکنندگانی است که از طریق موتورهای جستجوگر به سایت شما مراجعه میکنند. اگر نتوانید وب سایت و سئو سایت را ارتقا دهید موتورهای جستجو نیز نمی‌توانند سایت شما را بر اساس کلمات کلیدی مرتبط با کارتان در دسته‌بندی مناسب قرار دهند.
  2. دقت داشته باشید که توجه به مسائل داخلی (on-page) و خارجی (off-page) به صورت همزمان الزامی است؛ زیرا بدون ارتقای هر دو، امکان رسیدن به نتیجه مطلوب میسر نخواهد بود.
  3. رنکینگ می‌تواند قدری گمراه‌کننده باشد. صفحات با رنکینگ بالا که باعث جلب بیشتر مشتری شده اما باعث فروش نشوند بی‌فایده هستند. در واقع هدف اصلی باید ارتقا فروش شما باشد.
  4. نگران رنکینگ صفحات نباشید. صفحات رنکینگ پایین نیز می‌توانند با دیگر صفحات با رنکینگ بالاتر رقابت کنند.
  5. هدفتان رسیدن به سه رتبه اول در موتورهای جستجوگر باشد نه ده تای اول! اگر سایت شما بخاطر هیچ کدام از کلمات کلیدی برگزیده و منتخب، رتبه یک تا سه را کسب نکند شما تنها درصد کمی از ترافیک را توسط جستجو به خود اختصاص خواهید داد.
  6. بیزنس‌های کوچک می‌توانند رتبه‌ی بهتری از بیزنس‌های بزرگ داشته باشند. قطعاً این غیر ممکن نیست که صفحه‌ای از وب سایت یک شرکت کوچک بالاتر از صفحه‌ی وب سایت شرکتی بزرگ در رتبه‌بندی قرار بگیرد.
  7. موتورهای جستجو صفحات وب را رتبه بندی می‌کنند نه وب سایت ها را.  این که یک صفحه جایگاه خوبی بین موتورهای جستجوگر پیدا کند به کیفیت و مشخصات خصوصی همان صفحه برمی‌گردد و تمام صفحات وب سایت معیاری برای موتورها نمی‌باشد.

 نقش رقبا در سئو

 

  1. از همین الان شروع کنید. شروع دیرتر باعث میشود رقبا از شما پیشی خواهند گرفت و داشتن رنکینگ بهتر برای شما سخت‌تر خواهد شد.
  2. انتخاب کلمه کلیدی مناسب یک چالش بسیار سخت بین شما و رقباست. لازم است تا کلمات کلیدی انتخاب شده توسط سایت‌هایی با رنکینگ بالا را چک کرده و ببینید آن‌ها برای ارتقای سئو چه تلاش‌هایی کرده‌اند و از تجربه‌ی آن‌ها استفاده کنید.
  3. هیچ دو سایتی کاملاً شبیه هم نیستند. اگر یک استراتژی روی سایتی نتیجه داد این تضمین را به شما نخواهد داد که سایت شما را نیز متحول خواهد کرد. در واقع تقلید کورکورانه برای بهینه سازی سئو راهکار مناسبی نیست.

 

اینترنَت
اینترنَت
مسابقه اینترنتی وب و موبایل ایران (اینترنَت)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *